Поразка ще одного суперника збірної України у відеоогляді матчу Австрія – Румунія – 2:3

8 вересня 2020 Читать на русском

Румунія в надрезультативному матчі обіграла Австрію в рамках 2-го туру Ліги націй. Дивіться відео голів та огляд матчу Австрія – Румунія.

Події у матчі розгортались не менш блискавично, ніж у поєдинку норвежців проти Північної Ірландії. Вже на 3 хвилині Алібек після пасу Комана від стійки закотив м'яча у ворота. Баумгартнер відновив рівновагу на 17 хвилині, класно пробивши з лету.

Ліга націй: Польща з Кендзьорою здолала Боснію, феєрія Холанда і Ко в Белфасті, Австрія поступилася Румунії

Команди залишили інші голи на другий тайм. По перерві Грігоре виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника після стандарту, а на 70 хвилині Максім підчатував помилку захисника і елегантно перекинув воротаря. Онісіво один м'яч відіграв, але румуни втримали перемогу.

Таким чином, Румунія набрала 4 очки та очолила групу B1, а Австрія поділяє з Норвегією 2-3 місця. Нагадаємо, що австрійці є суперником збірної України на Євро-2020.

Італія втримала перемогу над Нідерландами: тактична поразка Лодевегеса, нічого хорошого для України і топ-матч Іммобіле