"Попереду багато роботи-відновлення": Корнієнко прокоментував моторошну травму, отриману у матчі з Кривбасом

29 серпня 2022 Читать на русском

Захисник Шахтаря Віктор Корнієнко натякнув, що ще не скоро повернеться на футбольне поле.

"Дякую всім за підтримку – завдяки всім вашим словам мені стає легше. Попереду багато роботи-відновлення.

Шахтар – Кривбас – 1:0 – відео гола та огляд першої перемоги Йовічевіча в УПЛ на чолі "гірників"

Я постараюся якнайшвидше впоратися з цією місією і повернутися ще сильнішим.

Найголовніше – хочу привітати всіх із перемогою в такий особливий день. З Днем ​​шахтаря. Донецьк. Слава Україні", – написав Корнієнко на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Нагадаємо, Віктор вийшов на заміну у другому таймі та вже за декілька хвилин зіткнувся з Дмитром Хомченовським – від його криків здригнувся весь стадіон. Лікарі довго чаклували над Корнієнком, а згодом вивезли його з поля на спеціальному реанімобілі. Судячи з епізоду, у Корнієнка травма коліна. Термін та серйозність пошкодження будуть визначенні згодом.

УПЛ: Шахтар у більшості вирвав перемогу над Кривбасом – перший гол народився у страшних муках і після моторошної травми