Полісся у товариському матчі здолало турецький Аланьяспор – представник Першої ліги забив вже на 15-й секунді

18 липня 2021 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Житомирський клуб здобув перемогу у спарингу з фіналістом Кубка Туреччини-2020. Звіт про матч та відео гола дивіться на "Футбол 24".

Товариський матч

Аланьяспор (Туреччина) – Полісся (Україна) – 0:1

Гол: Чередніченко, 46

Динамо – Ніцца: Київ покарали за помилки і завдали першої поразки, Шкурін черговим голом не дає шансів конкурентам

У суботу, 17 липня, підопічні Юрія Калітвінцева провели четвертий спаринг на зборах у Туреччині. Суперником Полісся став представник турецької Суперліги – Аланьяспор. Перший тайм пройшов у безкомпромісній боротьбі, однак голів не приніс.

Одразу по перерві житомиряни зуміли забити. Вже на 15-й секунді після початку другої сорокап'ятихвилинки навіс з лівого флангу головою вдало замкнув Ілля Чередніченко. Цікаво, що перед матчем з Поліссям Аланьяспор поступився ще одному українському клубу – луганській Зорі з рахунком 1:2.

Ця перемога стала вже третьою на літньому зборі Полісся – раніше вони мінімально здолали сербський Пролетер (1:0), розгромили турецьких аматорів Анталья Хал Спор (10:0) і поступились Маріуполю (0:3).

Пластун відсвяткував повернення у Лудогорець виграшем Суперкубка Болгарії – українець особисто приклався до розгрому