Полісся розгромною перемогою 5:0 забрало другу путівку в УПЛ – залишилося визначити чемпіона Першої ліги

14 травня 2023 Читать на русском

Полісся у матчі з Кременем мало виконати усі формальності для виходу в еліту українського футболу.

Перша ліга, чемпіонська група, 6 тур

Полісся – Кремінь – 5:0

Голи: Грицук, 5 (пен.), Янаков, 21, Будківський, 44, Козак, 49, Микитюк, 84

Оболонь кількома годинами раніше стала першим новачком наступного сезону УПЛ, а Поліссю для гарантії другої путівки було достатньо і нічиєї. Житомирці ще ніколи не грали в еліті українського футболу.

Оболонь здолала Ниву Т і достроково оформила вихід в УПЛ – "пивовари" повернулись в еліту після 11 років відсутності

Підопічні Калітвінцева перевиконали місію зі запасом. Вже на 5-й хвилині Кушніренко заробив пенальті, який Грицук реалізував панєнкою. Янаков подвоїв перевагу Полісся могутнім штрафним ударом з 26-28 метрів. Будківський ще до перерви довів справу до розгрому.

Побиття продовжилось у другій половині і зупинилось на рахунку 5:0. Полісся забрало другу путівку в УПЛ і випереджає на очко Оболонь, з якою у наступні 2 тури визначить чемпіона Першої ліги.

Робота з документами через гугл-перекладач і фірмове херсонське святкування – яким я запам'ятаю комунальний Кристал