Почеттіно – про поразку від Саутгемптона: Ласкаво просимо в реальність

9 березня 2019 Читать на русском

Наставник Тоттенхема Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку від Саутгемптона.

"Дуже важко зрозуміти, чому наша гра в другому таймі так сильно змінилася в порівнянні з першим.

Я дуже розчарований, ми були краще в усьому, але програли. Не хочу критикувати занадто сильно, але коли команда програє гру, яка була під контролем перші 45 хвилин – має бути 3:0, 4:0, а закінчується з рахунком 1:2, – це важко прийняти.

Саутгемптон здобув вольову перемогу над Тоттенхемом: 30 тур АПЛ, матчі суботи

Перший гол суперник забив після кросу перед воротами, коли чотири гравці могли вибити м'яч зі стадіону. Ми не змогли зробити цього – важкий момент і результат.

Саутгемптон – Тоттенхем – 2:1 – відео голів та огляд матчу, у якому гості продовжили безвиграшну серію в АПЛ до 4 турів

Це наша реальність. Реальність така, що команда не може грати тільки 45 хвилин, Тоттенхем – команда Ліги чемпіонів, чвертьфіналісти.

Ми боремося проти команд з топ-4 АПЛ. У нас був великий відрив, але ласкаво просимо в реальність. Ми під тиском. Це серйозний виклик для нас", – цитує Почеттіно BBC.