"Півтора тайму ганяли Шахтар": хавбек СК Дніпро-1 знайшов причину нелогічної поразки від "гірників"

12 вересня 2021 Читать на русском

Півзахисник дніпрян Ігор Когут поділився емоціями від матчу з командою Роберто Де Дзербі (0:2) у 7-му турі УПЛ.

"Загалом матч залишив хороші враження, адже нам вдалося реалізувати план на гру. На мій погляд, ми грали на рівних з Шахтарем, але вони реалізували власні моменти, а ми – ні.

Шахтар – СК Дніпро-1 – 2:0 – відео голів та огляд матчу

Перші 15-20 хвилин ми придивлялися до суперника. Готували одне, але трошки не виходило. Ну а коли пропустили гол, то відкинули всі побоювання і почали робити те, що відпрацьовували на тренуваннях. В результаті ми півтора тайму ганяли Шахтар", – цитує Когута офіційний сайт СК Дніпро-1.

Нагадаємо, після 7-ми турів Шахтар набрав 16 очок і продовжує переслідувати Динамо, яке йде першим. СК Дніпро-1 з 13 пунктами – четвертий.

Шахтар провів спокійну репетицію перед ЛЧ – "гірники" перемогли СК Дніпро-1 і стали головним переслідувачем Динамо