"Після вилучення план повністю змінився": тренер СК Дніпро-1 – про гру вдев'ятьох, Бланко і шанси на прохід у групу ЛК

23 серпня 2023 Читать на русском

Виконувач обов'язків головного тренера дніпрян Валерій Городов прокоментував нічию в матчі плей-офф кваліфікації Ліги конференцій проти Спартака Трнава.

"Це для нас був важкий матч. Ви розумієте, що грати 100 хвилин у меншості – це дуже важко. Хочу подякувати усім гравцям, персоналу і особливо нашим вболівальникам за підтримку. А футболістам подякую за якість гри і за терпіння. Вони молодці!

Спартак Трнава – СК Дніпро-1 – 1:1 – відео голів і огляд матчу кваліфікації Ліги конференцій

Після вилучення план на гру повністю змінився. Нам треба було тримати м'яч, грати в пас, перекривати зони і реалізовувати власні моменти.

Позаду тільки перший тайм протистояння. Попереду буде друга гра – ви побачите зміни. Думаю, що у наступному матчі ви також побачите Бланко.

Чи був би я задоволений таким результатом до гри? Ні. А після червоної картки – так", – цитує Городова офіційний сайт СК Дніпро-1.

Нагадаємо, вже на початку матчу зі Спартаком червону картку заробив Едуард Сарапій, а наприкінці зустрічі арбітр вилучив Ігоря Когута. Гра завершилась унічию 1:1.