Підстава для Коваля у відеоогляді матчу Шериф – Рома – 1:2

21 вересня 2023 Читать на русском

Рома здолала Шериф у виїзному матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи (2:1). Дивіться голи та огляд матчу на Футбол 24.

Компенсований до першого тайму час уже завершився, проте головний арбітр зустрічі дозволив Леандро Паредесу виконати штрафний удар, зароблений Манчіні. Чемпіон світу навісив у штрафний майданчик Шерифа, і Кікі підставив українського воротаря Максима Коваля – центральний захисник животом зрізав м'яч у власні ворота.

Ліга Європи: Коваль не зумів стримати Лукаку, три гравці Байєра оформили гол+пас

Після перерви Шериф зумів зрівняти рахунок, реалізувавши гольовий шанс після розіграшу стандарту. Однак Рома все одно відвезла з Тирасполя перемогу. На 65-й хвилині гості розіграли дуже красиву триходову комбінацію за участю Дибали, Крістанте і Лукаку – і Ромелу продовжив свою забивну серію в Лізі Європи. Бельгійський форвард забивав у кожному з останніх 12 матчів турніру, в яких брав участь у складах Евертона, Інтера, і нарешті Роми.