Петряк віддав асист за Фехервар через кілька секунд після виходу на заміну – неймовірні показники українця

12 серпня 2019 Читать на русском

Півзахисник Фехервара Іван Петряк відзначився гольовою передачею в матчі другого туру чемпіонату Угорщини проти Академії Пушкаша.

Іван Петряк з'явився на полі на 79-й хвилині матчу Академія Пушкаша – Фехервар. Попри малу кількість відведеного ігрового часу півзахисник збірної України встиг записати до свого активу результативну дію.

Фехервар Петряка переграв Академію Пушкаша, Гонвед з Кулачем поступився Пакшу

Вже за кілька секунд після виходу на поле Петряк перехопив м'яч у центр поля та вивів Футача віч-на-віч з голкіпером. Далі справа техніки – рахунок став 2:0, саме з таким результатом поєдинок і завершився.

До слова, Петряк зіграв за Фехервар 91 хвилину в двох матчах чемпіонату Угорщини, але віддав вже 3 гольові передачі.

Зінченко проти Вест Хема: найкращий за 3-ма показниками, похвала англійських ЗМІ та тривожний сигнал Гвардіоли