Перша виїзна перемога "матрацників" у 2024 році у відеоогляді матчу Вільяреал – Атлетіко – 1:2

2 квітня 09:46 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Атлетіко здобув перемогу над Вільяреалом (2:1) у 30 турі Ла Ліги. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Команда Дієго Сімеоне повела в рахунку вже на 9 хвилині. Навіс з кутового вдало замкнув Вітсель. Зрівняти Вільяреалу вдалося лише по перерві. Серлот більярдним ударом переправив м'яч у сітку. Саулю, який вийшов на заміну, знадобилося лише три хвилини, щоб оформити гол.

Атлетіко вирвав перемогу над Вільяреалом, повернувшись у зону ЛЧ – "жовта субмарина" не змогла обійти Яремчука

Атлетіко таким чином відсвяткував першу виїзну перемогу у 2024 році у всіх турнірах. "Матрацники" перебувають на четвертому місці з 58 балами. Вільяреал розташувався на 10 сходинці з 38 очками.