Перша поразка манкуніанців у 2024 році з голом на 90+7 у відеоогляді матчу Манчестер Юнайтед – Фулхем – 1:2

24 лютого 19:52 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Манчестер Юнайтед програв Фулхему (1:2) у 26-му турі чемпіонату Англії 2023/24. Відео голів та огляд гри дивіться на "Футбол 24".

Вперше в новому році манкуніанці програли. Фулхем вперше вийшов вперед в матчі на 65 хвилині. Перед закінченням другого тайму Магуайр, здавалось, врятував свою команду від поразки. Утім, Івобі в компенсований час здобув для Фулхема перемогу.

МЮ програв Фулхему й відстав від зони ЛЧ на 8 очок, Де Дзербі розписав нічию з Миколенком, Пелас розгромив Бернлі

Востаннє команда Еріка Тен Хага програвала 30 грудня в матчі проти Ноттінгем Форест (1:2). Відтоді у Манчестер Юнайтед було шість перемог і нічия в матчах чемпіонату і Кубка Англії.

Наразі манкуніанці перебувають на шостому місці з 44 балами. Фулхем розташувався на 12 сходинці з 32 очками.