Перша перемога туринців під керівництвом Аллегрі у відеоогляді матчу Мальме – Ювентус – 0:3

15 вересня 2021 Читать на русском

Ювентус без проблем розгромив Мальме в 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу Мальме – Ювентус.

Після невдалого старту в Серії А Ювентус нарешті здобув першу перемогу під час другого приходу Массіміліано Аллегрі. Рахунок відкрив Алекс Сандро, який головою в падінні замкнув навіс Куадрадо.

Ювентус розгромив Мальме, Лукаку відправив Зеніт додому з нічим, Аталанта та Вільяреал поділили очки

Перед перервою туринці примудрились забити ще двічі за 2 хвилини. Спочатку Дибала реалізував пенальті за фол на Мораті, а вже в настпуному епізоді Пауло асистував іспанському форварду. Таким чином, Ювентус разом з Челсі очолює групу H, набравши 3 очки.