Перша ліга: Верес укріпив лідерство, Чорноморець вирвав очко в матчі з Миколаєвом, фіаско Агробізнеса і Волині

7 травня 2021 Читать на русском

У п'ятницю, 7 травня, відбулись одразу сім протистоянь 25-го туру Першої ліги.

ВПК-Агро – Полісся – 0:0

Тернопільська Нива завітала в гості до Кременя та оформила ефектний камбек. Після першого тайму "жовто-зелені" мінімально поступались та залишились у меншості, але по перерві тричі вразили ворота суперника та заробили важливі 3 очки.

Клуб Першої ліги встановив неймовірну ціну квитків на домашні матчі – все через святкування ювілею

Верес, який має два матчі у запасі, впевнено лідирує. Кристал не став на заваді рівнянам, які двічі забили та продовжили безпрограшну серію у Першій лізі до 13 матчів (12 перемог та 1 нічия). Альянс та Гірник-Спорт, своєю чергою, подарували вболівальникам зливу голів. Щоправда, переможцем з дуелі вийшов Альянс (3:2), а Агапов записав до свого активу хет-трик.

Чорноморець вважається одним із фаворитів на вихід в УПЛ разом із Вересом, а Миколаїв теж ще має теоретичні шанси поборотись за еліту. В очному протистоянні одесити на останніх миттєвостях зустрічі вирвали нічию в миколаївців.

А от Агробізнес, який демонстрував шалену форму в першому колі, зазнав фіаско у матчі з Прикарпаттям. Івано-франківці забили два голи у другій 45-хвилинці, а команда Олександра Чижевського відповіла лише одним влучним пострілом на останніх миттєвостях. Колектив з Волочиська не зумів обійти Металіст 1925 (третя сходинка), який свій матч проведе завтра.

Волинь, яка завітала в гості до Авангарда, зробила "подарунок" господарям, забивши вже в дебюті матчу. Потужний удар головою від Приймака з передачі з флангу увінчався успіхом. Проте, вже у другій 45-хвилинці "хрестоносці" пропустили двічі та програли, значно погіршивши свої шанси на вихід в еліту.

Закривали ігровий день ВПК-Агро та Полісся, які не змогли виявити сильнішого в безгольовому протистоянні.