Вилучення: Бринько, 39 – Француз, 35, Дербах, 62

Голи: Петров, 41, Курило, 85 – Зубков, 70

Голи: Батюшин, 35, Мурза, 62, Твердохліб, 81,

Голи: Волохатий, 6 – Сеницький, 35

Чорноморець – Верес1:0

Гол: Мартиненко, 48

Черговий поєдинок Першої ліги перенесли на невизначений термін

Кристал несподівано відкрив рахунок у домашньому матчі проти Металіста 1925. Харків'яни оговтались після такого удару лише у другому таймі, гості відзначились двома голами і покидають Херсон з трьома очками.

У поєдинку Полісся та Прикрапаття команди обмінялись голами і не змогли визначити сильнішого. Варто відзначити, що за червоними картками "перемогли" гості – 2:1.

Агробізнес на класі переграв Альянс, забивши вирішальний гол перед фінальним свистком.

Гірник-Спорт завітав у гості до ВПК-Агро і познущався над суперником. Команда з Горішніх Плавнів відвантажила господарям три м'ячі без відповіді.

Кремінь вдома мінімально обіграв Оболонь. Чорноморець зробив те саме в Одесі у поєдинку проти Вереса та очолив тцрнырну таблицю.

Тернопільська Нива швидко відкрила рахунок, але ще до свистка на перерву гравці Авангарда вирівняли становище. У другому таймі голів не було – команди поділили очки.