Перша гра Де Брюйне за 149 днів у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Хаддерсфілд – 5:0

7 січня 19:43 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Манчестер Сіті розгромив Хаддерсфілд у матчі 1/32 фіналу Кубка Англії сезону 2023/24. Відео голів та огляд гри дивіться на "Футбол 24".

"Містяни" без проблем упоралися з представником Чемпіоншипу. До перерви Манчестер Сіті забезпечив собі комфортний рахунок 2:0. У другому таймі побиття Хаддерсфілда продовжилося.

Кубок Англії: Ман Сіті відзначив повернення Де Брюйне побиттям Хаддерсфілда, інші клуби АПЛ не впоралися

Однією з головних подій став вихід на поле Кевіна Де Брюйне. На 74 хвилині він асистував Доку, який поставив крапку в матчі. 32-річний футболіст уперше за 149 днів зіграв за Манчестер Сіті. Через травму стегна він не виходив на поле з 11 серпня 2023 року.