"Перевершили Борусію Д у трьох таймах із чотирьох": Лопетегі поскаржився на виліт Севільї з Ліги чемпіонів

10 березня 2021 Читать на русском

Головний тренер Севільї Хулен Лопетегі розчарований вильотом андалусійців на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від Борусії Д.

"Ми могли пройти далі і заслуговували на це. Команда зіграла чудово: здорово атакувала, добре захищалася, грала всім серцем. Шкода, що ми не були винагороджені за це. Ми перевершили Борусію Д у трьох таймах із чотирьох.

Борусія Д – Севілья – 2:2 – відео голів та огляд матчу

Думаю, мало хто може дорікнути нам у поганій грі або у відсутності характеру і волі до перемоги. Ми практично не дали їм жодного разу пробити, але рахунок вже був 0:2. Ось чому я вважаю, що характер, рішучість і менталітет команди були на висоті", – цитує Лопетегі офіційний сайт УЄФА.

Зазначимо, що Севілья розписала результативну нічию з Борусією Д (2:2), проте поступилась німцям за підсумками двоматчевого протистояння – 4:5 на користь "жовто-чорних".

Борусія Д – перший чвертьфіналіст Ліги чемпіонів! Неземний Холанд ще раз покарав Севілью на фоні божевілля VAR