Переможний старт Моурінью у відеоогляді матчу Салернітана – Рома

15 серпня 2022 Читать на русском

Єдиний гол Браяна Крістанте приніс Ромі перемогу в першому турі Серії А 2022/23. Дивіться відео забитого м'яча та огляд поєдинку.

"Джалороссі" могли знімати всі питання ще до перерви. Рома змарнувала кілька розкішних шансів, особливо зловживали цим Ніколо Дзаньйоло і Пауло Дибала. Але ще в першій половини гри підопічні Жозе Моурінью таки вийшли вперед – влучний удар до свого активу записав Браян Крістанте, який більярдно влучив у дальній кут з-за меж штрафного.

Рома перемогла Салернітану, Спеція без Коваленка здолала Емполі, Додо допоміг Фіорентині вкрасти очки у Кремонезе

У другому таймі Рома мала ще моменти, але забити більше не змогла. Гол Вейналдума скасували через офсайд у Дибали. Салернітана теж не зуміла серйозно потурбувати Руя Патрісіу.

У підсумку, мінімальні 0:1 – столична команда прогнозовано почала новий сезон з перемоги.