Переможний гол з трьома скандальними епізодами у відеоогляді матчу Ньюкасл – Арсенал – 1:0

4 листопада 2023 Читать на русском

Ньюкасл вирвав перемогу над Арсеналом у поєдинку 11-го туру АПЛ. Дивіться відео гола та огляд поєдинку Ньюкасл – Арсенал на "Футбол 24".

Команди провели вогняний перший тайм, під кінець якого спалахнули пристрасті. Хаверц грубо зіграв проти Лонгстаффа, через що жовті отримав Кай і одразу троє гравців Ньюкасла. А от до гострих моментів майже не доходило.

Ньюкасл переграв Арсенал у скандальному матчі АПЛ – міражі VAR, агресивний вихід Зінченка, бійцівський клуб, драма ЛЧ

Нагод було небагато і в другому таймі, але Ньюкасл скористався однією зі своїх. Віллок зумів наздогнати м'яч після прострілу Мерфі та навісив до штрафного, Жоелінтон і Габріел впали після боротьби за верхову подачу, а Гордон першим зреагував на відскок. Суддя передивлявся одразу три епізоди – м'яч міг вийти за лінію поля, коли його наздогнав Віллок, а також фол проти Габріела та офсайд Гордона. У всіх моментах рефері не помітив порушень, тож зарахував єдиний гол у зустрічі.