Переможний гол на останніх хвилинах у відеоогляді матчу Минай – Металіст

20 листопада 2022 Читать на русском

Минай здобув непросту перемогу над Металістом (1:0) у 14-му турі УПЛ. Дивіться відео гола та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Команди не надто активно створювали гольові моменти. По перерві м'яч більше контролювали господарі, що все ж конвертувалось у гол на останніх миттєвостях. Вишневський головою замкнув подачу Дмитрука. Це була перша й остання результативна дія у матчі.

Минай здобув першу домашню перемогу, обігравши Металіст – ефектний гол на останніх хвилинах

Завдяки перемозі Минай зумів відірватись від аутсайдерів та піднявся на 11 сходинку турнірної таблиці УПЛ, набравши 13 залікових балів та перервавши 4-матчеву безвиграшну серію. Металіст наразі залишився на 9 позиції, маючи в активі 15 пунктів.