Перемога ковалівців завдяки скандальному пенальті у відеоогляді Колос – Маріуполь – 1:0

4 жовтня 2020 Читать на русском

Колос вирвав перемогу завдяки суперечливому пенальті на останніх хвилинах матчу 5-го туру УПЛ проти Маріуполя. Дивіться відео голу та огляд поєдинку Колос – Маріуполь.

Поєдинок розпочався дуже невдало для Колоса – вже на 22 хвилині ковалівці зробили три вимушені заміни. Маріуполь трохи гостріше атакував, проте в першій половині моментів майже не було.

Колос на останніх секундах вирвав перемогу над Маріуполем завдяки помилковому пенальті

Другий тайм розпочався з потужного пострілу Лисенка у каркас воріт. Колос мав ще декілька нагод, проте забив лише у компенсований час. Фол проти Сагуткіна відбувся за межами штрафного, однак арбітр вказав на позначку (VAR не працював на матчі) і Оріховський впевнено його реалізував.

Таким чином, Колос набрав 10 очок, піднявшись на третю позицію в УПЛ. Маріуполь, маючи в активі сім залікових балів, залишився на сьомій сходинці.