Парад помилок і епічний переможний гол у відеоогляді матчу Казахстан – Білорусь

7 вересня 2020 Читать на русском

У рамках 2-го туру Ліги націй УЄФА збірна Казахстану на власному полі поступилася команді Білорусі (1:2). Дивіться відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Перший тайм минув без голів. А от на 53-й хвилині білоруси все ж відкрили рахунок. Розіграш кутового влучним ударом завершив Бордачов.

Ліга націй: Білорусь вирвала перемогу в Казахстані завдяки курйозному голу – результати матчів понеділка (LIVE)

Проте, казахи зуміли швидко відновити статус-кво: Гутор відбив м'яч перед собою після дального удару, а Аймбетов був першим на добиванні. У фінальній третині поєдинку більше атакував Казахстан, але перемогу вирвала команда Білорусі. Оборонець господарів поблизу власних воріт ввів м'яч з аута просто на Лісаковича, а форвард спокійно обійшов кіпера та забив у порожні ворота.

Іспанія – Україна: провал оборони, "граблі" Пятова і велика різниця вундеркінда – розбір болючого розгрому в Лізі націй