Останні результативні дії Роналду в 2021 році у відеоогляді матчу Манчестер Юнайтед – Бернлі – 3:1

31 грудня 2021 Читать на русском

Манчестер Юнайтед впевнено переграв Бернлі у поєдинку 20-го туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів матчу на Футбол 24.

На старті поєдинку Роналду змарнував чудовий момент, пробивши над поперечкою, але вже через 2 хвилини Мактомінай після відскоку від Кріштіану відкрив рахунок у зустрічі. До перерви манкуніанці забили ще двічі – спочатку Бен Мі забив у власні ворота, а пізніше забив і Роналду. Леннон відіграв один м'яч, але Манчестер Юнайтед втримав перемогу.

Манчестер Юнайтед переміг Бернлі в останньому матчі року в АПЛ – Роналду оформив гол+пас

Таким чином, "червоні дияволи" набрали 31 бал та розташувались на 6 позиції, а от Бернлі з 11 пунктами залишився у зоні вильоту.