Осічка "містян" через автогол Діаша у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Вест Бромвіч – 1:1

16 грудня 2020 Читать на русском

Манчестер Сіті розписав несподівану нічию з Вест Бромвічем. Дивіться відео голів та найцікавіших моментів поєдинку на "Футбол 24".

Манчестер Сіті очікувано відзначився першим завдяки влучному удару Ґюндоґана у нижній кут. Ще до перерви Вест Бромвіч відновив паритет – Аджаї пробивав по воротах, а м'яч рикошетом від Діаша влетів у сітку. У другій 45-хвилинці команди голами не відзначались.

Манчестер Сіті без Зінченка не зміг здолати Вест Бромвіч, Вулверхемптон у компенсований час здобув перемогу над Челсі

1:1 – "містяни" залишились на шостій сходинці з 20 пунктами. "Дрозди", маючи у своєму активі 7 очок, розташувались дев'ятнадцятими.