Нюрнберг драматично врятував місце в Другій Бундеслізі – інший нещодавній учасник еліти гратиме в третьому дивізіоні

11 липня 2020 Читать на русском

В другому перехідному матчі за місце у Другій Бундеслізі Нюрнберг програв Інгольштадту, але зберіг місце у дивізіоні.

Плей-офф за місце у Другій Бундеслізі. Матч-відповідь

Інгольштадт – Нюрнберг – 3:1 (перший матч – 0:2)

Голи: Кучке, 53, Шрок, 62, Краусе, 66 – Шльойзенер, 90+6

Баварці підходили до матчу-відповіді фаворитом протистояння, позаяк виграли перший поєдинок 2:0. Втім, у середині другого тайму Інгольштадт шокував Нюрнберг, забивши тричі за 13 хвилин.

Вердер вдруге не зміг переграти Хайденхайм, але виграв плей-офф за місце в Бундеслізі

Шокований Нюрнберг не міг оговтатися практично до завершення поєдинку, але зумів забити рятівний гол аж на 90+6 хвилині. 3:1 – Інгольштадт, який не так давно виступав у Бундеслізі, знову гратиме в третьому дивізіоні.

Нагадаємо, у складі Нюрнберга виступає 18-річний українець Ерік Шуранов. У поточному сезоні він забив 14 голів за команду U-17 та 4 – за U-19.

"Аталанта може виграти ЛЧ, але є невеликий дефект": інтерв'ю Ліппі про успіх команди Маліновського і силу Ювентуса