"Ниття не допоможе": Нойєр – про матч з Україною і складний графік

9 жовтня 2020 Читать на русском

Голкіпер збірної Німеччини Мануель Нойєр поспілкувався з пресою напередодні матчу Ліги націй проти України.

"Виключно позитивні очікування. Ми приїхали, щоб перемогти. Команда давно не збиралася в такому складі. Сьогодні будемо тренуватися, будемо відновлювати старі зв’язки, будемо готуватися до перемоги. В Німеччини дуже хороший командний дух.

Україна – Німеччина: передматчева прес-конференція Йоахіма Льова

Останнім часом дуже багато матчів. Але я щасливий прибути у збірну, зустрітися з партнерами. Навантаження на гравців Баварії високе, однак ми намагаємося позитивно до цього ставитися, нормально сприймати ситуацію. Ниття не допоможе. До літа ситуація навряд чи зміниться. Звичайно, хотілося б маленьку перерву, але її отримати нереально", – сказав Нойєр.

Матч Україна – Німеччина відбудеться у суботу, 10 жовтня, в Києві на НСК Олімпійський. Початок гри третього туру групового етапу Ліги націй 2020/21 – о 21:45. "Футбол 24" проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі.

Україна у нокауті 1:7: антирекорд на десятиліття, "дві хвилини залишились – потерпіть", або Чим ми схожі на Молдову