Нінковіч відзначився голом у чемпіонаті Австралії

7 грудня 2019 Читать на русском

Півзахисник Сіднея Мілош Нінковіч записав до свого активу гол в матчі 9-го туру чемпіонату Австралії.

Мілош Нінковіч голом допоміг Сіднею розгромити Брісбен Роар. Екс-"динамівець" подвоїв перевагу своєї команди в першому таймі, пробивши голкіпера після флангової передачі.

Динамо готове знизити ціну на Сідклея, – ЗМІ

Окрім цього, серб отримав жовту картку на 71 хвилині матчу та одразу був замінений. Додамо, що Сідней знищив Брісбен Роар (5:1) та очолює турнірну таблицю з 21 пунктом у 8 турах. Брісбен Роар перебуває у зоні вильоту з 8 очками.

Зазначимо, що Нінковіч провів 6 матчів у складі Сіднея в поточному сезоні, відзначившись 2 забитими м'ячами.

Маліновський перевершує всіх за неоднозначним показником, а Аталанта залякує Шахтар 87-річним рекордом