Німеччина – Нідерланди: онлайн-трансляція матчу кваліфікації Євро-2020 – як це було

6 вересня 2019 Читать на русском

Нідерланди на виїзді перемогли Німеччину у неймовірному матчі з шістьма голами. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію були в цій новині на "Футбол 24".

Матч відбору до чемпіонату Європи-2020 Німеччина – Нідерланди розпочався о 21:45 за київським часом і завершився красивою перемогою "ораньє". Німеччина вийшла уперед ще на 9-й хвилині зустрічі після виходу віч-на-віч Клостерманна та добивання Гнабрі, однак в середині другого тайму внаслідок грубих помилок оборони пропустила два голи – Де Йонг переграв Нойєра у ближньому бою, а Йонатан Та зрізав простріл Депая у власні ворота. Німеччина відігралася після доволі суперечливого пенальті, однак Нідерланди зусиллями дебютанта Малена знову вирвались уперед, а у компенсований час Вейналдум ще й забив четвертий гол.

Євро-2020: Нідерланди на виїзді перемогли Німеччину у неймовірному матчі з шістьма голами

Телетрансляція проходила на каналі "Футбол 1", текстову онлайн-трансляцію поєдинку проводив "Футбол 24".

Стартові склади

Німеччина: Нойєр – Зюле, Та, Гінтер – Клостерман, Кімміх, Кроос, Шульц – Гнабрі, Вернер, Ройс

Запасні: Брандт, Вальдшмідт, Гюндоган, Джан, Лєно, Тер Штеген, Хаверц, Хальстенберг, Штарк, Хектор

Нідерланди: Сіллессен – Думфріс, Де Лігт, Ван Дейк, Блінд – Де Роон, Вейналдум, Ф. Де Йонг – Промес, Депай, Бабель

Запасні: Аке, Бергейс, Ван Анхолт, Велтман, Вермеєр, Вілена, Л. Де Йонг,Зут, Клюйверт, Мален, Проппер, Стротман