Нігерія U-20 – Україна U-20 – 1:1 – відео голів і огляд матчу

31 травня 2019 Читать на русском

Збірна України U-20 зіграла внічию зі збірною Нігерії у третьому турі групового турніру Чемпіонату світу U-20 з рахунком 1:1. Дивіться відео голів та огляд матчу Україна U-20 – Нігерія U-20.

Українці вийшли вперед на 30-й хвилині, після голу Данила Сікана, який на дальній стійці відгукнувся на подачу Кащука і відправив м'яч у ворота. Наприкінці першого тайму нігерійці отримали право на пенальті, але Андрій Лунін відбив удар Мухаммеда Тіджані. Відразу після переви у ворота України арбітр знову призначив 11-метровий – цього разу Тіджані не схибив.

ЧС-2019 U-20: Україна розписала результативну нічию з Нігерією, вигравши групу D

Таким чином, збірна України набрала сім очок, вигравши групу D, в той час як нігерійці з чотирма заліковими балами завершили груповий етап на третьому місці.