Нічия на користь Довбика та Циганкова у відеоогляді матчу Райо Вальєкано – Реал – 1:1

18 лютого 17:51 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Реал не зміг дотиснути Райо Вальєкано у 25 турі Ла Ліги. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Мадридці вже на третій хвилині відкрили рахунок. Хоселу відзначився після передачі Вальверде. Утім, в середині першого тайму Томас поновив рівновагу, реалізувавши пенальті. Попри старання, Реал не зумів здобути перемогу.

Реал сенсаційно спіткнувся в дербі, подарувавши шанс Жироні: Лунін рятував, але пропустив від вихованця "бланкос"

Наразі мадридці перебувають на першому місці з 62 очками. Жирона посідає другу сходинку з 56 очками, але в цьому турі каталонці ще не грали. Якщо команда Довбика та Циганкова зможе обіграти Атлетік, то скоротить відставання від Реала.