Неймар ледь не побився з Доннаруммою – зірки ПСЖ звинуватили один одного у поразці від Реала

10 березня 2022 Читать на русском

ПСЖ у своєму стилі переживає черговий принизливий виліт з плей-офф Ліги чемпіонів.

Реал після першого тайму програвав з відставанням у два м'ячі, враховуючи результат першого матчу. Однак Карім Бензема оформив хет-трик за 17 хвилин і залишив паризьке сузір'я за межами турніру.

Мбаппе знову забив, але Бензема поставив Париж на коліна – відеоогляд матчу Реал – ПСЖ – 3:1

Чергове фіаско стало причиною для конфлікту усередині французької команди. Після матчу в роздягальні Неймар з'ясовував стосунки з Джанлуїджі Доннаруммою, повідомляє Marca. За інформацією джерела, суперечка ледь не переросла в справжню бійку.

Усе почалося з того, що бразилець дорікнув голкіперу за помилку в епізоді з першим пропущеним голом. Італієць відповів Неймару докором за невдалу гру в моменті з другим м'ячем Реала. Обговорення загострилося настільки, що решті гравців ПСЖ довелося втрутитися, щоб справа не дійшла до повноцінної бійки.

Хет-трик Бензема вивів Реал у чвертьфінал ЛЧ – тріумф чемпіонів над лузерами, геніальний Модріч і кінець саги про Мбаппе