Неймар гучно увірвався на інтерв'ю героя матчу проти Аталанти – відео емоцій бразильця

13 серпня 2020 Читать на русском

Нападник ПСЖ Неймар не стримував радощів після драматичної перемоги над Аталантою (2:1) у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Бразилець вирішив зірвати післяматчеве інтерв'ю Еріка-Максіма Шупо-Мотінга – камерунець забив переможний м'яч у ворота бергамасків.

Трагедія Маліновського й компанії у відеоогляді матчу Аталанта – ПСЖ – 1:2

Неймар з криками вистрибнув на спину герою зустрічі, який саме давав коментар журналістам. Шупо-Мотінг не образився на такий вибрик одноклубника і спокійно продовжив розмову з представниками преси.

Нагадаємо, на стадії півфіналу ПСЖ гратиме з переможцем пари РБ Лейпциг – Атлетіко.

ПСЖ на останніх хвилинах вирвав перемогу над Аталантою – Маліновський драматично вилетів з Ліги чемпіонів