Невдалий дебют Скрипника, поразка Зорі, подвійний удар для Руха і тріумф Вереса: спаринги команд УПЛlight

26 січня 21:20 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Українські клуби продовжують підготовку до другої частини сезону, проводячи товариські матчі з європейськими командами.

Голи: Гайдучик, 5, Годя, 27, Шарай, 61 – Міловановіч, 35, Рістовскі, 69

Динамо програло перший матч року – кричущі фейли захисників, слабка атака зі змарнованими шансами Буяльського

У п'ятницю, 26 січня, одразу п'ятеро представників УПЛ провели свої товариські зустрічі, готуючись до продовження сезону. І лише одна з команд святкувала цього дня перемогу. Але про все по черзі.

Динамо у першому матчі року поступилось представнику Косова – Балкані (0:2). Зоря також програла свій дебютний поєдинок колишній команді Євгена Коноплянки – Краковії. Поляки забили по голу у кожному з таймів, залишивши чимало їжі для роздумів тренерському штабу луганців.

З поразки стартував на посаді наставника Металіста 1925 Віктор Скрипник. Суперником харків'ян був австрійський Вольфсберг, який забив у ворота "жовто-синіх" три м'ячі. Українців вистачило лише на гол престижу на останніх хвилинах – відзначився Андрій Борячук.

Рух провів одразу два поєдинки і обидва програв. Спочатку підопічні Віталія Пономарьова влаштували перестрілку зі словацьким Домжале – Плюман оформив дубль, але суперник забив на один м'яч більше. А згодом львів'ян в суху обіграв боснійський Сараєво.

За честь всіх українців цього дня віддувався Верес, якому вдалось взяти гору над північномакедонською Брерою. Цікаво, що за рівнян відзначився вчорашній вигнанець Дмитро Годя.

Шахтар впевнено обіграв Лех – експеримент з форвардом, 17-річний українець зробив гол, нова спроба забити з центра поля