Несподіване фіаско Скрипника у відеоогляді матчу Зоря – Олександрія

26 липня 2021 Читать на русском

Підопічні Юрія Гури на виїзді неочікувано здолали луганців. Відео гола та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Ще до середини першого тайму Зоря двічі могла виходити вперед: спочатку Булеца, вийшовши сам на сам з воротарем Олександрії, не зміг перекинути останнього, а згодом кіпер встиг зреагувати на небезпечний постріл Сергія з правого краю карного майданчика.

Наставник Олександрії озвучив амбітне завдання команди на сезон

Постріл у відповідь від Устименка метрів з десяти вчасно врятував підкат Вернидуба. Все йшло до свистка на перерву, однак на 40-й хвилині потужний удар Калюжного з-за меж штрафного шокував "мужиків" – 0:1.

Одразу після відпочинку олександрійці ледь не подвоїли рахунок: Шевченко вийшов далеко з воріт, та на простріл Третьякова у вже порожні ворота не встиг Одарюк. Всім спробам Зорі бракувало точності, та й Білик у цьому матчі спіймав кураж. За хвилину до фінального свистка на захист гостей стала поперечина – бразилець Крістіан завдавав потужного удару метрів з 22-х.

Як наслідок, доволі несподівана поразка луганців і дебютна перемога Юрія Гури на чолі Олександрії.