Нереалізоване пенальті Мессі дарує перемогу. "Барселона" - "Атлетіко" - 1:0. ВІДЕО

22 січня 2015 Читать на русском

Завдяки одному-єдиному голу підопічні Луїса Енріке забезпечили собі оптимальний варіант на повторну гру чвертьфіналу Кубку Короля у Мадриді.

"Барселона" - "Атлетіко" - 1:0

Гол: Мессі, 85

"Барса": Тер Штеген, Алвес, Піке, Альба, Маскерано, Іньєста (Бартра, 88), Ракітіч (Хаві, 77), Бускетс, Мессі, Неймар, Суарес
Запасні: Хаві, Педро, Рафінья, Бартра, Серхі Роберто, Адріано, Масіп

"Атлетіко": Облак, Міранда, Хуанфран, Сікейра, Годін, Габі (Хіменес, 88), Маріо Суарес, Туран, Коке, Торрес (Манджукіч, 46), Грізман (Рауль Гарсія, 66)
Запасні: Моя, Рауль Гарсія, Манджукіч, Хіменес, Сауль, Хамес, Хіменес

"Барса" упевненіше розпочала гру і вже на четвертій хвилині Облаку довелось стрибати у лівий від себе кут, аби відбити на кутовий хитрий удар Неймара.

Мессі, хоч і був активний з перших хвилин, завдав першого менш-більш серйозного удару на 12 хвилині, проте м'яч не ліг добре на ногу.

Ближче до середини першого тайму гості стали сміливіші, проте їхні дії не були надто небезпечні для воріт Тер Штеґена.

На 36 хвилині Луїс Суарес не зумів влучити у рамку воріт метрів з п'яти - хоча йому ніхто особливо не заважав.

У кінці першого тайму "блаугранас" знову прокинулись в атакувальних діях, але безрезультатно.

Другий тайм розпочався із взаємних спроб забити бажаний гол, але гострота зникала біля обох воріт в останню мить.

Десь зі середини другої сорокап'ятихвилинки "Барса" твердо вирішила забити, проте певні симпатії арбітра до гостей додавали ноту невпевненості у дії господарів.

На 84 хвилині Бускетс отримав по нозі у карному "матрацників" від Габі, за що Гонсалес призначив пенальті. Мессі підняв м'яч з точки майже по центру, проте Облак у польоті таки його відбив, але аргентинець опинився першим на добиванні.

Міг забити Мессі ще на другій доданій хвилині, проте його удар зі штрафного лише поцілував сітку зверху воріт.