Неочікувана перемога підопічних Вернидуба у відеоогляді матчу Кривбас – Зоря – 1:0

8 квітня 2023 Читать на русском

Кривбас мінімально здолав Зорю, яка вперше програла у 2023 році. Дивіться відео гола та огляд поєдинку Кривбас – Зоря на "Футбол 24".

Перший гострий момент вдалось створити на 21 хвилині – Мишньов отримав м'яч у штрафному та пробив у дальній кут, але воротар у стрибку здійснив сейв.

Кривбас несподівано переміг Зорю – Вернидуб допоміг Динамо, поставивши підніжку колишній команді

Другий тайм почався з хаотичного моменту біля воріт Зорі після розіграшу кутового, але забити не вдалось. А вже через 4 хвилини Кривбас розіграв гольову атаку. Задерака навісив зі штрафного на лінію карного, Татарков скинув на Капича, той підробив м'яч під ліву та ідеально пробив у дальню дев'ятку. Цей гол і вирішив долю гри.