Неочікувана невдача Вольфсбурга у відеоогляді матчу проти Айнтрахта

30 травня 2020 Читать на русском

Вольфсбург зазнав домашньої поразки від франкфуртського Айнтрахта в поєдинку 29-го туру німецької Бундесліги. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найкращих моментів матчу.

Рахунок у середині першого тайму відкрили гості. Це Андре Сілва впевнено реалізував одинадцятиметровий за фол на собі, розвівши кіпера та м'яч по різних кутах.

Хаверц встановив рекорд Бундесліги

Вольфсбург змарнував кілька нагод ще до перерви, а зрівняв рахунок на 58-й хвилині. Арнольд класно навісив зі штрафного з правого флангу, а Кевін Мбабу ефектно головою переправив м'яч у дальній кут. Далі для перемоги більше зробили "орли". Як наслідок, на 85-й хвилині Даїчі Камада підключився до атаки другим темпом і впевнено скористався скидкою від Доста – 1:2.

Шальке продовжив ганебну серію, Вольфсбург несподівано програв Айнтрахту, новий успіх Герти: 29 тур Бундесліги, субота