Найпізніший переможний гол в історії Прімери у відеоогляді матчу Еспаньйол – Атлетіко – 1:2

12 вересня 2021 Читать на русском

Атлетіко вирвав перемогу над Еспаньйолом у 4-му турі іспанської Ла Ліги. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на Футбол 24.

Перший тайм несподівано завершився з перевагою Еспаньйола. Єдиним голом відзначився Де Томас, якому вдався чудовий удар головою після подачі з кутового. По перерві Атлетіко помчав відігруватись і йому це вдалось.

Атлетіко на останніх хвилинах додаткового часу вирвав перемогу в Еспаньйола – Грізманн дебютував у складі "матрацників"

Спершу на 79 хвилині ситуацію на табло зрівняв Карраско, а перемогу приніс Лемар, відзначившись аж на 90+9 хвилині. Тома навіть увійшов в історію Прімери, ставши автором найпізнішого переможного гола іспанської першості. Атлетіко набрав 10 очок, Еспаньйол же залишився з двома пунктами.