Наставник Жирони пролив світло на травму Циганкова – проблеми з коліном підтверджені

10 березня 10:05 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Головний тренер каталонців Мічел Санчес розповів про ушкодження українського півзахисника Віктора Циганкова у матчі 28-го туру Прімери з Осасуною (2:0).

"Травма Циганкова? Ми дуже сподіваємося, що там нічого серйозного.

Асист Циганкова і божевільний шанс Довбика у відеоогляді матчу Жирона – Осасуна – 2:0

Перше обстеження виглядає не так погано, у нього проблема з коліном, але доведеться почекати, щоб сказати точно", – цитує Мічела Diari de Girona.

Нагадаємо, у матчі проти Осасуни Віктор Циганков вийшов в основі Жирони і навіть відзначився результативною передачею на початку зустрічі. В середині другого тайму українець пошкодив коліно і на 64-й хвилині був замінений на Яна Коуту.

Загалом у поточному сезоні Циганков провів за каталонців 27 матчів у всіх турнірах, в яких забив 6 голів і віддав 4 асисти.

Циганков навряд чи зіграє за Україну в матчах за вихід на Євро-2024 – лікар озвучив термін відновлення лідера Жирони