Наставник Альмерії ухильно розкритикував арбітрів матчу з Реалом: "Нас покарають за розмови"

22 січня 14:38 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Головний тренер Альмерії Гаіска Гарітано вирішив стриматись у коментарі стосовно поєдинку 21-го туру Ла Ліги проти Реала.

"Мені нічого сказати. Він вилучив мене саме за те, що я багато протестував. Ви бачили гру і те, що сталося. Моя думка? Це не має значення, тому що тоді нас покарають за розмови, а вони нічого не варті.

"Нам забили рукою": гравець Альмерії переконаний в упередженому ставленні суддів до суперників Мадрида

Я нічого образливого не сказав арбітру, але це правда, що я багато протестував, логічно", – цитує Гарітано Marca.

Нагадаємо, Альмерія зі скандалом програла Реалу, ведучи в рахунку 2:0. Арбітр скасував один із голів у ворота Кепи через сумнівний фол, зарахував гол Вінісіуса передпліччям та додав 11 хвилин – мадридці в компенсований час вирвали перемогу. Гарітано ж був вилучений у компенсований час.

Реал на останніх хвилинах вирвав скандальну перемогу над Альмерією – Кепа пропустив тричі