Наполі здобув вольову перемогу над Брешією та піднявся у зону єврокубків

21 лютого 2020 Читать на русском

Наполі у вольовому стилі обіграв Брешію в 25-му турі Серії А. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

У стартовому поєдинку 25-го туру чемпіонату Італії Брешія приймала Наполі. Господарі, які перебувають у зоні вильоту, відкрили рахунок у першому таймі. Після подачі кутового Чансельор головою переправив м'яч у ворота.

Один із лідерів Наполі пропустить перший матч з Барселоною – Гаттузо розповів про проблеми гравця

Команда Гаттузо перевернула хід гри у другому таймі. Вже на 49-й хвилині Лоренцо Інсіньє впевнено реалізував пенальті, призначений за гру рукою. Практично тут же Фабіан Руїс шикарним ударом з лінії штрафного вивів Наполі вперед.

Зрештою, поєдинок завершився з рахунком 2:1. Наполі набрав 36 очок та піднявся на 6 позицію. Брешія залишилася на передостанньому місці – 16 пунктів.

Моурінью повертається на Стемфорд Брідж, шанс для реабілітації Зінченка, битва за ЛЧ у Прімері – топ-матчі євровікенду