Наближення юної зірки до рекорду Руні та дубль Фернандеша у відеоогляді матчу Брайтон – Манчестер Юнайтед – 0:3

1 липня 2020 Читать на русском

Манчестер Юнайтед розгромив Брайтон у рамках 32-го туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Брайтон – Манчестер Юнайтед.

Манчестер Юнайтед одразу захопив ініціативу, і вже на 16 хвилині відкрив рахунок у матчі. Грінвуд протягнув м'яч до штрафного і влучно пробив у ближній кут воріт, забивши шостий гол у сезоні. Таким чином, Мейсон наблизився до рекорду Вейна Руні за кількістю забитих м'ячів за сезон у віці до 18 років – у легендарного англійця було в активі 9 голів.

Манчестер Юнайтед на виїзді розгромив Брайтон і впритул наблизився до зони Ліги чемпіонів

Ще до перерви Бруну Фернадеш не без допомоги рикошету подвоїв перевагу манкуніанців. Португалець поставив крапку в матчі, ефектним ударом з льоту забивши після передачі Грінвуда.

Таким чином, Манчестер Юнайтед набрав 52 очки та піднявся на 5 місце, Брайтон з 33 пунктами залишився п'ятнадцятим.

Судний день Сетьєна, сходження Ліверпуля на трон у лігві ворога та іспит вискочками для Реала: топ-5 матчів мідвіку