МЮ – Ман Сіті: Тен Хаг визнав суддівську неоднозначність першого гола своєї команди

14 січня 2023 Читать на русском

Керманич МЮ Ерік Тен Хаг задоволений роботою підопічних у матчі проти Ман Сіті (2:1).

"У першому таймі ми грали дуже добре. Ми чудово оборонялися і створювали моменти. Заглом були задоволені першою половиною. Нам довелося замінити Марсьяля, який мав певні скарги. Гра змінилася. Сіті перехопив ініціативу, а ми не були активними. Суперник забив, але наша команда вірить у себе і в те, що здатна відігратися, бо матч триває 90 хвилин. Я дуже задоволений нашим виступом.

Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті – 2:1 – відео голів і огляд матчу

Я можу зрозуміти позицію суперника щодо гола Бруну. Є певні правила, але це був заплутаний момент для оборони. Згідно з правилами, Рашфорд не чіпав м'яч і не втручався у ситуацію. Але я можу зрозуміти Ман Сіті.

Ми здобули впевненість у собі і рухаємося у правильному напрямку. Проти таких команд, як Сіті, треба вміти працювати без м'яча. У них є якості, що дозволяють миттєво забити гол. Сьогодні ми це побачили. Одна помилка – і м'яч у твоїх воротах", – цитує Тен Хага ВВС.

АПЛ: МЮ вирвав перемогу над Ман Сіті у дербі – результативні джокери, 3 (не)пенальті імені Каземіро і контроверсія VAR