Мудрик у компанії легенди Реала відвідав фінал тенісного турніру в Мадриді

8 травня 2023 Читать на русском

Півзахисник збірної України Михайло Мудрик вирішив розвіятись в Іспанії.

Напередодні український легіонер Челсі Михайло Мудрик відвідав фінал тенісного турніру ATP 1000 в Мадриді між Карлосом Алькарасом і Ян-Леннардом Штруффом з призовим фондом 7 652 174 доларів.

Шевченко та Усик сходили разом на риболовлю – відео зіркового відпочинку

Разом з українцем на трибунах був помічений також форвард Челсі Жоау Феліш, захисник Атлетіко Серхіо Регілон і легендарний нападник Реала Рауль. До слова, перемогу на турнірі вдруге поспіль святкував Алькарас, обігравши суперника у трьох сетах.

Нагадаємо, у суботу, 6 травня, Челсі нарешті перервав 7-матчеву безвиграшну серію в АПЛ, здолавши Борнмут (3:1). Мудрик вийшов в осонові і провів на полі 63 хвилини, записавши собі в пасив жовту картку.

Челсі здолав Борнмут у матчі АПЛ за 12 місце – суддя покарав Мудрика, Лемпард втратив лідера, 3 результативні заміни