"Можу робити з Мбаппе те саме в ЛЧ": Луїс Енріке готовий продовжити приниження суперзірки

4 березня 19:26 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке поділився очікуваннями перед матчем-відповіддю 1/8 фіналу ЛЧ проти Реала Сосьєдад. Не обійшлося без звичних розпитувань про Мбаппе.

"Я очікую дуже важкого матчу, як завжди. Реал Сосьєдад – дуже хороша, сильна команда. Вони знають, як атакувати та захищатися. Нам буде важко. Для них це шанс пробитися у наступний раунд, але потрібно забивати. Очікую від них сміливого футболу, а ми спробуємо відповісти.

Взаємини між Мбаппе та керівництвом ПСЖ загострилися – француз звинувачує клуб у зливі інформації ЗМІ

Чи можу я керувати Мбаппе в ЛЧ так само, як в чемпіонаті? Авжеж, а чому ні?", – відповів Луїс Енріке у коментарі RMC Sport.

Нагадаємо, ПСЖ виграв перший матч у Парижі з рахунком 2:0. Мбаппе тоді забив гол, але згодом з'явився інсайд про остаточне рішення нападника покинути клуб вільним агентом. Луїс Енріке "відреагував", мінячи форварда на ранніх хвилинах. У останньому турі Ліги 1 проти Монако Мбаппе взагалі завершив свій виступ у перерві і додивлявся матч на трибунах.

ПСЖ знову втратив очки – Луїс Енріке влаштував Мбаппе показове приниження, Кіліан ефектно відповів