Монако – ПСЖ – 3:2 – відео голів та огляд матчу

21 листопада 2020 Читать на русском

Монегаски вирвали перемогу над ПСЖ в 11 турі Ліги 1. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Чемпіонат Франції, 11 тур

Монако – ПСЖ – 3:2

Голи: Фолланд, 52, 66, Фабрегас, 84 (п) – Мбаппе, 25, 37 (п)

Кіліан Мбаппе оформив дубль у першому таймі, а ПСЖ пішов на перерву з комфортною перевагою 2:0. Втім, у другому таймі команда Ніко Ковача змогла перевернути хід гри.

Дубль Мбаппе не врятував ПСЖ від скандальної поразки проти Монако, Ренн продовжує падіння

Спершу Кевін Фолланд оформив дубль, а під завісу поєдинку Монако отримав право на пенальті. Сеск Фабрегас переграв Кейлора Наваса та приніс монегаскам 3 очки. Тепер саме підопічні Ніко Ковача стали головним переслідувачем парижан, піднявшись на друге місце турнірної таблиці. У ПСЖ 24 очки, в Монако – на 4 менше.

Надскладний іспит Барси перед Динамо, "побитий" Ліверпуль проти лідера АПЛ, Гаттузо може зупинити Мілан – анонс вікенду