Модріч своєрідно допоміг Куртуа відбити пенальті: вірусні кадри з переможної дуелі ЛЧ

3 листопада 2022 Читать на русском

Голкіпер Реала Тібо Куртуа на високому рівні провів поєдинок 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Селтіка (5:1).

У першому таймі арбітр призначив аж три пенальті. Мадридці реалізували свої два, а от шотландці не скористались шансом. На 35 хвилині до позначки підійшов Йосіп Юрановіч. Переграти Куртуа не вдалось.

Анчелотті став беззаперечним рекордсменом Ліги чемпіонів, обійшовши Фергюсона за кількістю перемог

Вже після матчу соціальними мережами почали ширитись кадри моменту перед ударом, на якому чітко видно, що Лука Модріч вказав конкуренту Луніна напрямок, куди битиме візаві. Юрановіч, до слова, є партнером капітана Реала по збірній Хорватії.

Тібо Куртуа грає у футболці "бланкос" з 2018 року. За цей час він відбив 25% (7 з 28-ми) пенальті, призначених у його ворота.

Реал розніс Селтік та виграв групу Шахтаря в Лізі чемпіонів – пенальтійний тайм, бетон від Куртуа, великий Вальверде