"Містяни" здобули другу перемогу поспіль в АПЛ: відеоогляд матчу Манчестер Сіті – Ньюкасл – 2:0

4 березня 2023 Читать на русском

Манчестер Сіті на своєму полі приймав у 26 турі Ньюкасл. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Вже на перших хвилинах матчу у Ґюндоґана була чудова нагода відкрити рахунок, але після навісу з флангу він пробив вище воріт. На 15 хвилині Фоден забив Ньюкаслу перший гол у цій зустрічі. У підопічних Едді Хау був момент після швидкої атаки, але м'яч так і не перетнув лінію.

Манчестер Юнайтед проти екс-зірки Шахтаря, "солодка булочка" для Де Дзербі – результати жеребкування 1/4 Кубка Англії

Другий тайм розпочався з гострого моменту біля воріт Манчестер Сіті, але Ісак не зміг влучно пробити. Ньюкасл створив ще кілька не приємних моментів, які не закінчилися голом. На 67 хвилині Сілва з передачі Холанда подвоїв перевагу своєї команди. Наприкінці гри у Фодена була можливість оформити дубль, але Ньюкасл врятував Поуп.

Команда Пепа Гвардіоли після 26 турів посідає другу сходинку та на п'ять очок відстає від Арсенала. "Містяни" мають у своєму активі 55 балів. Ньюкасл перебуває в п’ятірці найкращих команд АПЛ. Вони набрали 41 пункт.

"Мене били, різали, розбивали пляшки об голову...": темний бік Блакитного місяця