"Ми повинні знайти можливість, щоб знищити Динамо вдома": капітан Брюгге задоволений нічиєю в Києві

18 лютого 2021 Читать на русском

Хавбек Брюгге Рууд Вормер прокоментував нічию з Динамо в першому матчі 1/16 Ліги Європи (1:1).

"Гадаю, ми добре розіграли кутовий. Умови були дуже важкими – неймовірний холод з пронизливим вітром. Рахунком 1:1 ми задоволені, сподіваюся, закінчимо вдома. У першому таймі я думав, що треба діяти глибше, шукати простір. Ми можемо створити їм більше проблем наступного тижня. Гол Динамо нас розчарував, хлопець справді пробив класно. Ми дещо засмутились, але ви бачите, що у нас все добре. Навіть у важкі періоди можна знайти можливість для гола.

Динамо – Брюгге – 1:1 – відео голів і огляд матчу

Ми повинні знайти можливість, щоб знищити Динамо вдома. Хочемо підготуватися, бо суперник залишається хорошою командою. Треба тиснути на повну і грати у свій футбол. Звичайно, ми сумуємо за тренером та його штабом, але його гідно замінили. Ми могли виступити краще, проте 1:1 – хороший результат", – цитує Вормера HLN.

Додамо, що матч-відповідь між Брюгге і Динамо відбудеться у Бельгії 25 лютого.

Динамо втратило перемогу над Брюгге в 1/16 ЛЄ – шедевр Буяльського, несподіваний винуватець невдачі від Луческу