Металіст вперше не зміг виграти на зборах через фатальну помилку на першій хвилині – дебют новачка

26 січня 2022 Читать на русском

Металіст завершив контрольний поєдинок з польським Радом'яком, розписавши нічию (1:1). Читайте звіт про зустріч на Футбол 24.

Контрольні матчі

Металіст – Радом'як – 1:1

Голи: Порох, 22 – Маурідес, 1

У передостанньму матчі на перших зимових зборах харків'яни протистояли Радом'яку з елітного дивізіону чемпіонату Польщі. Металіст вже на першій хвилині пропустив досить курйозний гол – поляки активно пресингували поблизу штрафного та змусили голкіпера помилитись, і Маурідес закотив у порожні ворота.

Металіст оформив третю поспіль перемогу на зборах

Втім, ще до перерви Металіст зрівняв рахунок. Після розіграшу штрафного Горбунов прострілив з лівого флангу, а Порох замкнув ударом у дальній кут. По перерві на полі з'явився новачок харків'ян Хуан Касарес, який досить непогано проявив себе, зокрема ледь не забив зі штрафного – голкіпер Радом'яка з труднощами врятував команду від пропущеного гола.

Додамо, що заключний матч перших зборів відбудеться 27 січня з польською Вартою, початок о 14:00.

Динамо пропускає перший гол у 2022 році, але вириває перемогу – шалені проблеми в обороні, клас гравців збірної України