Мессі визнали найкращим гравцем першого матчу 1/8 ЧС-2022 – аргентинець і тут встановив рекорд

4 грудня 2022 Читать на русском

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі заслужено здобув нагороду за підсумками переможної дуелі проти Австралії (2:1) на першій стадії плей-офф катарського Мундіалю.

35-річний нападник провів свій 1000-й поєдинок у кар'єрі. Йому вдалось відзначитись голом у ворота Австралії в 1/8 фіналу та бути надактивним.

Мессі прокоментував вихід Аргентини у 1/4 ЧС-2022 – ювілей, знакова мить для дітей і битва з Нідерландами

За підсумками дуелі ФІФА нагородила Ліонеля званням "Найкращий гравець матчу". Для аргентинця це вже 8 така нагорода у кар'єрі, що тепер є найкращим результатом чемпіонатів світу, повідомляє Squawka.

Оновити свій же рекорд Мессі матиме змогу 9 грудня, коли Аргентина зійдеться з Нідерландами на стадії чвертьфіналу ЧС. Зустріч розпочнеться о 21:00 за Києвом.

Аргентина обіграла Австралію і вийшла у чвертьфінал ЧС-2022 – Мессі зняв прокляття, фіаско голкіпера та Лаутаро